0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar69.622072.147174.67221
CADKanadski dolar76.676879.457882.23881
CHFŠvajcarski franak119.0116122.6924126.37321
DKKDanska kruna15.141315.690516.23971
EUREvro114.7902117.0731119.35601
GBPFunta sterlinga134.4075138.5644142.72131
HUFMađarska forinta28.089229.567631.0460100
JPYJapanski jen66.813969.237271.6605100
NOKNorveška kruna9.862110.219810.57751
RUBRuska rublja1.11131.23481.35831
SEKŠvedska kruna10.040110.404210.76831
USDAmerički dolar105.8941109.1692112.44431
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar68.539772.147175.75451
CADKanadski dolar75.484979.457883.43071
CHFŠvajcarski franak118.3982122.6924126.98661
DKKDanska kruna14.906015.690516.47501
EUREvro114.7902117.0731119.35601
GBPFunta sterlinga133.7146138.5644143.41421
HUFMađarska forinta27.202229.567631.9330100
JPYJapanski jen0.000069.23720.0000100
NOKNorveška kruna9.708810.219810.73081
RUBRuska rublja0.00001.23480.00001
SEKŠvedska kruna9.884010.404210.92441
USDAmerički dolar105.3483109.1692112.99011

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.4 %
KSDKamatna stopa na depozitne olakšice5 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije6.25 %
B3MTromesečni Belibor5.51 %
E3MTromesečni Euribor3.715 %
B6MŠestomesečni Belibor5.61 %
E6MŠestomesečni Euribor3.735 %

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u NOK valuti od 01.06.2023. godine.

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u DKK valuti od 28.10.2022. godine.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 13:00

Saznaj više
Vrati se gore